Polska jest jedna -

05-07-2011 12:56
W sobotę 2 lipca 2011 roku Podbeskidzie odwiedziło 20 posłów Prawa i Sprawiedliwości. Wizytę na Podbeskidziu posłowie rozpoczęli od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, umieszczoną na ścianie Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku – Białej oraz pod pomnikiem bł. Jana Pawła II. Na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej posłowie spotkali się z mieszkańcami oraz sympatykami PiS. Posłowie podkreślili, że podczas spotkań z wyborcami, które w całej Polsce odbywają się już od dłuższego czasu, starają się nie tylko przedstawić program partii, ale przede wszystkim poznać problemy zwykłych ludzi. Po spotkaniu na Placu Chrobrego posłowie podzielili się na grupy i pojechali w różne części Podbeskidzia na spotkania z mieszkańcami.
Razem z Panią Poseł, Beatą Szydło i Panem Posłem, Lechem Sprawką uczestniczyłem w spotkaniach w siedzibie Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" w Bielsku-Białej oraz w Restauracji Zamkowej w Pszczynie. W trakcie, których rozmawiano na tematy gospodarcze, edukacyjne oraz służby zdrowia.
W ramach akcji „Polska jest jedna – porozmawiajmy o Polsce” realizowanej przez posłów PiS, na spotkaniach z mieszkańcami, można rozmawiać o różnych sprawach, zadawać pytania. Właśnie te dyskusje z ludźmi są najważniejsze; to bardzo cenne doświadczenie.